alın germe fiyatları
Kırışıklık Tedavisi Fiyatları
Öncesi ve Sonrası Resimleri

Kırışıklık Tedavisi nedir?

Kırışıklık tedavisi uygulamasında kullanılan madde Clostridium botulinum adlı bakteriden elde edilen bir proteindir. Uygulanan bölgedeki kasın görevini geçici olarak azaltır veya durdurur. Kas kasılamayınca üzerindeki ciltte oluşan kırışıklıklar da azalır veya yok olur. Böylece bu dönem içerisinde cilt kendini toparlama fırsatı bulur.
 

alın germe fiyatları
Terleme Tedavisi Fiyatları
Öncesi ve Sonrası Resimleri

Aşırı Terleme Nedir?

İnsan vücudundaki ter bezlerinin fazla çalışmasına bağlı olarak cilt yüzeyine salınan ter miktarının artmasına aşırı terleme denir. Aşırı terlemenin hemen hemen sürekli olarak devam etmesi ve kişinin günlük yaşamını etkileyecek derecelerde olması bir hastalık olarak kabul edilmektedir. Aşırı terleme (hiperhidrozis) hastalığı toplumun %1’inde görülebilmektedir.

bölgesel yağ aldırma ücreti
LPG Cellu M6 Fiyatları
Öncesi ve Sonrası Resimleri

LPG Cellu M6 uyulaması bölgesel yağ dokusu fazlalıklarının giderilmesinde, ve Sellülit tedavisinde FDA onaylı etkili bir yöntemdir. İyi eğitilmiş personel tarafından uygulanması gerekir. Bu cihaz ileri teknolojisi ile özellikle hipodermal yağ hücreleri üzerinde etkilidir. Cilde uygulanan negatif basınçlı masaj başlığı ile bağ dokusunun yeniden düzenlenmesine

dolgu uygulaması fiyatları
Kırışıklık Tedavisi Fiyatları
Öncesi ve Sonrası Resimleri

Günümüzde sık olarak kullanılan dolgu maddeleri değişik oranlarda hyaluronik asit içerir. Hyalüronik asit derinin yapısında da bol miktarda bulunan doğal bir maddedir.

Cildinizde hacim yaratarak sağlıklı ve canlı bir görünüm verir. Diğer biyolojik olarak eriyen dolgu maddelerine kıyasla hyalüronik asit hayvansal kaynaklı değildir ve bu nedenle, test gerektirmeden güvenli

kavitasyon fiyatları
Kavitasyon Fiyatları
Öncesi ve Sonrası Resimleri

Kavitasyon; cildin dış yüzeyine uygulanan, yağ dokusundaki hücre sıvılarında ani ve yüksek basınç değişikliklerine dayanan bir yöntemdir. Bölgesel yağlanma ve selülit ile ses dalgaları yardımıyla savaşan, cerrahi olmayan bir yöntemdir.

Kavitasyon uygulaması ile oluşan köpüklenme önce genişleme, sonra patlama yaratır.

alın germe fiyatları
Dudak Kalınlaştırma Fiyatları
Öncesi ve Sonrası Resimleri

Dudak Kalınlaştırma

Dudaklar yüzün estetik görünümünde çok önemli bir yer tutmaktadır. Dolgun, diri ve estetik dudaklar güzellik simgesi olduğu kadar gençliğin ve çekiciliğin   de en önemli unsurlarındandır. Yüz güzelliğinde önemli bir yeri olan dudakların estetik ve güzel olması yüzün bütünlüğünü tamamlaması açısından çok önemlidir.

radyofrekans fiyatları
Radyofrekans Fiyatları
Öncesi ve Sonrası Resimleri

Radyofrekans Yöntemi Nedir ?

Radyo dalgaları kullanılarak yapılan bir tedavi yöntemidir.

Radyofrekans Yöntemi’nin Etki Mekanizması Nasıldır?

Radyo dalgaları vücuttaki su molekülleri ile iyonlarını (sodyum-potasyum-kalsiyum-magnezyum) harekete geçirir. Bunların hareketlenmesine bağlı olarak enerji açığa çıkar ve bölge ısınır.

lazer epilasyon fiyatları
Lazer Epilasyon Fiyatları
Öncesi ve Sonrası Resimleri

Lazer epilasyon uygulaması yaptırmak isteyen hastaların dikkat etmesi gereken bir kaç önemli nokta vardır;

İlk olarak hastaların tedavi görecekleri merkezde hangi tip lazer kullanıldığını öğrenmeleri gereklidir, çünkü bu tip ileri teknoloji gerektiren cihazların kalitesi tedavinin etkisini ve hasta güvenliğini etkileyen faktörlerin başında gelmektedir.

medikal cilt bakımı fiyatları
Cilt Bakımı Fiyatları
Öncesi ve Sonrası Resimleri

Medikal cilt bakımının amacı, cilde oksijen sağlanması, parlaklık, canlılık ve tazelik verilmesi, gözeneklerin temizlenmesi ve lenf drenajı ile toksinlerin atılmasıdır.

Cilt analizini takiben bakımda yapılacak olanlar belirlenir. Uygun bir temizleyici ile cilt temizlenir ve peeling yöntemi ile de ölü tabakalar uzaklaştırılır, daha sonra cilde buhar verilerek gözenekler açılır ve siyah nokta ve yağ butonları ciltten temizlenir.

kimyasal peeling fiyatları
Kimyasal Peeling Fiyatları
Öncesi ve Sonrası Resimleri

Cildin hasarlı üst kısmının kimyasal maddelerle “soyulması” işlemidir. Kullanılan değişik kimyasal maddelere göre yüzeyel, orta ve derin peeling yapılabilmektedir. Bu şekilde daha parlak, genç ve temiz bir cilt görünümü kazanılır.

Günümüzde en çok glikolik, laktik ve meyve asitlerini içeren “Alfa Hidroksi Asitleri” (AHA) tercih edilir.

cilt lekelerinin tedavisi fiyatları
Leke Tedavisi Fiyatları
Öncesi ve Sonrası Resimleri

Ciltteki lekeler, deriden daha açık ve daha koyu olmak üzere iki şekilde görülür.

Koyu renkli lekelerin en sık görülen nedenleri:  

 • Güneş ışınları
 • Gebelik 
 • Genetik nedenler (çiller, vb.)
 • Doğum kontrol hapı kullanımı
 • Bazı ilaçların yan etkileri  (Epilepsi ilaçları, bazı antibiyotikler v.s.)
 • Bazı iyi huylu cilt tümörleri
 • Cilt kanserleri (Bazal hücreli Ca, Yassı Hücreli Ca, Melanom)
PRP tedavi fiyatları
PRP Tedavi Fiyatları
Öncesi ve Sonrası Resimleri

PRP Uygulaması nedir?

PRP, “Platelet Rich Plasma- trombosit yönünden zenginleştirilmiş plazma uygulaması” adı verilen tedavi yönteminin kısaltılmış ismidir. Bu uygulamada kişiden alınan küçük miktardaki kanı özel bir tüpe koyarak santrifüj işlemine tabi tutulur ve sonra elde edilen az miktardaki trombosit yönünden zenginleştirilmiş plazma (PRP),

lazerle kılcal damar tedavisi fiyatları
Damar Tedavisi Fiyatları
Öncesi ve Sonrası Resimleri

Toplardamarların genişlemesine ve şişmesine varis denir. Genellikle, vücudun en fazla basınç altında kalan bölgesi olan bacakların alt kısımlarında görülen varis, yalnızca estetik açıdan değil, sağlık açısından da önlem almayı gerektirir.

Kılcal Damar Nedir?

Vücuttaki en küçük kan damarlarına verilen isimdir. Büyüklükleri yaklaşık 5-10 μm’dir.

mezoterapi fiyatları
Mezoterapi Fiyatları
Öncesi ve Sonrası Resimleri

Mezoterapi potansiyel olarak saç ekimine gerekliliği azaltan bir tedavidir. Hem bayanlar hem erkeklerde yeniden saç gelişimi üzerine olumlu etkileri gözlenmiştir.

Mezoterapi ne tamamlayıcı tıp ne de alternatif tıptır. Bu uygulama farmakolojik ilaçların intradermal veya subkutan enjeksiyonu olduğuna göre klasik tıbbın bir tekniğidir.

el ayak bakımı fiyatları
El Ayak Bakımı Fiyatları
Öncesi ve Sonrası Resimleri

El ve Ayak bakımı, kişisel sağlık ve estetiği ilgilendirdiği kadar, kişinin yaşam kalitesinin yükselmesi açısından da son derece önemlidir. Ayak bakımının kişiyi rahatsız etmeden, acı vermeden, steril ve hijyenik koşullar altında gerçekleştirilerek temiz tutulması, dolaşım ve sinir sistemi açısından çok önemlidir. İnsan vücudunun tüm organları ayaklardan etkilenir.

Doktorunuza Sorun

Dr Erhan Şafak Sağlık Estetik & Lazer Kliniği tarafından elektronik iletişim araçları (cep telefonu, sms, e-posta, v.b.) ile tarafıma bilgi, tıbbi konular, kampanyalar vb. ile ilgili duyurular gönderilmesine izin veriyorum.

   

 • cengizyaman
  Çocukluğumdan beri şikayetçi olduğum kulaklarımın görüntüsünden kurtuldum çok şükür. Karar verme ...

  Devamını oku...

   
 • pelin k
  Erhan Beye 2. kez kırışıklık tedavisi yaptırdım o kadar güzel oldu ki anlatamam aynaya bakmaktan mutlu ...

  Devamını oku...

   
 • aysun
  Göz kapaklarımın torbalanması tüm günlük yaşantımı engellemeye başlamıştı. Makyajla bile saklayamayacak ...

  Devamını oku...

   
 • nihal
  Merhaba, yıllardır düşündüğüm meme büyütme ameliyatını sonunda oldum. Doktor Bey ve ekibiyle tanıştıktan ...

  Devamını oku...

   
 • nurhayat
  Bir bayan olarak göğüslerimdeki küçüklük ve ikizlerimi emzirmeden sonraki sarkma beni mutsuz ediyordu.

  Devamını oku...